Skip links

Hakkımızda

13

Yıllık
Tecrübe

WISTA TÜRKİYE

Temel Değerlerimiz, Vizyonumuz ve Misyonumuz

Bir dernekten daha fazlası olmak için çalışıyor, geleneksel ve dijital araçları kullanarak etkinlikler düzenliyoruz.

WISTA’nın Ulusal WISTA Dernekleri’nin (UWD) üyeleri dürüst olacaktır ve tüm üyelere saygı ve asalet ile davranacaklardır.

WISTA’nın UWD’lerinin üyeleri, diğer üyelerin fikirlerine ve kültürel farklılıklarına karşı saygılı olacaklardır.

WISTA’nın UWD’lerinin üyeleri, Derneğin iyileştirilmesi için birlikte çalışacak ve WISTA’yı Derneğe zarar verecek şekilde kendi kişisel kazanımları için kullanmayacaklardır.

WISTA’nın UWD’lerinin üyeleri denizcilik sektöründe adil, dürüst, özenli, çalışkan ve insanlara değer veren itimat sahibi kişiler olarak tanınmak için çaba sarf edeceklerdir.

WISTA denizcilik sektöründeki kadınların menfaatlerinin iyileşmesi için gayret gösterecek ve yeni iş ve iş ilişkilerinin kurulmasına hizmet edecek olan kendi UWD’leri arasında sözleşmelerin ve tecrübenin paylaşılmasını teşvik edecektir.

WISTA, işbirliği ağını zenginleştirmek için yeni UWD’lerin kurulmasına destek olur; hereksin faydası bakımından tüm UWD’lerin büyümesine ve başarılı olmasına yardımcı olması için en iyi fikir ve uygulamaların paylaşılması da dâhil olmak üzere komşu UWD’lerin ve bölgelerin kendi aralarında işbirliği kurmasını teşvik eder.

WISTA’nın UWD’lerinin üyeleri profesyonel, dinamik, açık fikirli ve hem mesleki hem de kişisel hayatlarında her anlamda kendilerini adamış bir şekilde ilerlemeye gayret edecektir.

2015-2022

Nazlı Selek

2011-2015

Halime Can

2009-2011

Nuvara Uslu Erdönmez